„Žaliojo protokolo“ susitarimas tapo Pažangios energijos klubu

„Žaliojo protokolo“ susitarimas tapo Pažangios energijos klubu

Efektyvus energijos vartojimas – pažangos ženklas. „Žaliojo protokolo“ susitarimas šiemet tapo „Energijos skirstymo operatoriaus“ įkurtu Pažangios energijos klubu . Klubui pradėjus veiklą, visi renginiai ir kitos iniciatyvos vyksta Pažangios energijos klubo vardu, o energijos sutaupymus deklaravę „Žaliojo protokolo“ nariai tampa Pažangios energijos klubo nariais.

Klubo nariai – tai įmonės ir organizacijos, kurios efektyvesnio vartojimo link žengė jau du žingsnius. Pirmąjį, kai energetinio efektyvumo priemones įsidiegė. Antrąjį, kai pasiektais energijos sutaupymais ne tik pačios pasidžiaugė, bet ir juos deklaravo, taip prisidėdamos prie ambicingo Lietuvos tikslo nuo 2014 iki 2020 m. sutaupyti 11,7 TWh energijos.

Didžiausią vertę klubo nariai patiria iš aktyvaus dalinimosi patirtimi. Prisijungę prie Pažangios energijos klubo, jo nariai dalyvauja klubo renginiuose, domisi klubo svetainėje pristatomais geriausiais Lietuvos ir užsienio pavyzdžiais bei įvairiapusiška informacija apie efektyvų energijos vartojimą, taip pat savo pavyzdžiu prisideda skleisdami šias žinias žiniasklaidoje. Informacija kaip tapti klubo nariu rasite šioje nuorodoje .

Diskutuojant apie geriausius energijos vartojimo efektyvumą didinančius instrumentus bei jų įgyvendinimą, galima auginti tvarų, atsakingai kaštus valdantį verslą ir taip prisidėti išsaugant švaresnę Žemę ateities kartoms!

Visa informacija apie Pažangios energijos klubo veiklą pateikiama svetainėje www.pazangienergija.lt.