Skatinimas yra pareiga

Skatinimas yra pareiga

Skatinimas yra pareiga. Taip teigia Lietuvos ir Slovakijos akcinės bendrovės „Grafobal Vilnius“ atstovai, kalbėdami apie energetinio efektyvumo sprendimų taikymą. Ir kitų paraginti, ir patys kitus raginantys aktyviai domėtis šia sritimi įmonės atstovai teigia sugebėję sumažinti elektros energijos sąnaudas. Vienai didžiausių spausdintos pakuotės gamybos įmonių Baltijos šalyse tai – nemaži pasiekimai.

Įmonė jau yra įsidiegusi kelias energetines efektyvumą skatinančias priemones, o didžiausiu projektu neabejotinai vadina saulės elektrinės įsirengimą. Anot „Grafobal Vilnius“ atstovų, saulės elektrinė vis dar nėra įrenginys, atsiduriantis kiekvienos įmonės priemonių sąraše, tad šio projekto įgyvendinimas sukėlė daugiausiai iššūkių. Vis dėlto visus juos padėjo išspręsti glaudus bendradarbiavimas su didesnę patirtį turinčiais rangovais.

Dabar įmonė gali pasidžiaugti turėdama nuosavą 250 kW galios saulės energijos elektrinę bei modernizuotus gamybos įrenginius.

Bendrovė planuoja ir toliau investuoti į energijos efektyvumo sprendimus, keisdama senesnius technologinius įrenginius moderniais, ir nepamiršti pareigos: skatinti ir kitus!