Sąnaudas sumažino perpus

Sąnaudas sumažino perpus

Daugelį įmonių dažniausiai siejantis veiksnys, paskatinęs imtis energetinio efektyvumo priemonių diegimo, yra pats paprasčiausias energijos taupymas. Nemažai bendrovių teigia, kad vien apšvietimo modernizavimo rezultatai pranoksta bet kokius lūkesčius.

Ne išimtis ir Klaipėdos uoste veikianti bendrovė „Krovinių terminalas“, kuri valdo vieną naujausių bei moderniausių Baltijos jūros regione šviesiųjų naftos ir naftos chemijos produktų krovos terminalų. Terminalas teikia kompleksines naftos ir naftos chemijos produktų krovos bei sandėliavimo paslaugas.

Senąjį apšvietimą pakeitus moderniais LED technologijos šviestuvais įmonės elektros energijos suvartojimas sumažėjo perpus. Nenuostabu, kad bendrovės atstovai nusiteikę ir toliau investuoti į energetinio efektyvumo didinimo sprendimus. Jų planuose – saulės energetika.

Įmonės atstovų teigimu, energijos sąnaudos bendrovėje stebimos nuolatos: yra pagrindinių įrenginių kontrolės sistema ir tiesiogiai matomas suvartojimas. Kas ketvirtį įmonėje atliekami pasitarimai ir aptariami energijos vartojimo efektyvinimo rezultatai, diskutuojama dėl kitų galimų patobulinimų diegimo.