Per metus – iki 300 diegimų

Per metus – iki 300 diegimų

UAB „IOCO Packaging“ šiandien yra viena lyderiaujančių lanksčių pakuočių su fleksografine spauda gamintojų Baltijos šalyse. Įmonės komandą sudaro savo srities specialistai, kurie remiasi 26 metų rinkos patirtimi ir pažangiausiomis technologinėmis inovacijomis siekdami, kad klientai visada galėtų džiaugtis aukščiausios kokybės spaudos, laminavimo paslaugomis bei efektyviu verslo valdymo procesu. Savo veiklą tobulina ir diegdami gerąsias globalias praktikas aplinkosaugos, tvarios gamybos ir procesų valdymo srityse. Įmonės specialistų žinių, patirties bei pasaulinės praktikos dėka įdiegti Know How – spaudos, žaliavų ir dažų standartai. Jau beveik dešimtmetį įmonėje įdiegti ISO standartai ir taikoma moderni Lean sistema, o savo kasdieninėje veikloje vadovaujasi viena praktiškiausių rytų filosofijų Kaizen.

Kaizen – nuolatinis, nenutrūkstantis valdymo sistemos bei personalo ir darbuotojų darbo gerinimas, mažų, nuolatinių ir nesibaigančių žingsnių tobulinimo procesas. Jo esmė – nuolatos atlikti nedidelius, bet realius patobulinimus. Tai metodas, kuris ne tik skatina produktyvumą, saugumą ir sumažina nenaudingo darbo laiką, bet ir leidžia kiekvienam darbuotojui kiekvieną dieną dalyvauti sprendimų priėmime bei jų įgyvendinime.

Šis metodas tapo įmonės energetinį efektyvumą skatinančių procesų vystymosi varikliu. Taip įmonėje ENEF priemonių diegimas tapo rutina, o per metus bendrovėje atliekama iki 300 patobulinimų, atsižvelgiant į energetikos specialistų analizuojamus apskaitos sistemų duomenis.