Kas padeda kasdien ženkliai mažinti sąnaudas?

Kas padeda kasdien ženkliai mažinti sąnaudas?

Nors COVID-19 pandemija daug kam Lietuvoje atnešė milžiniškų iššūkių, per 170 organizacijų, susibūrusių ESO Pažangios energijos klube, gali atskleisti ne vieną priežastį, leidžiančią pasitikti neapibrėžtumo kupiną laikmetį kvėpuojant ramiau.

Vienas svarbiausių įmonių vadovų uždavinių stojus ekonominiam sunkmečiui – efektyvus sąnaudų valdymas. PEK klubo narėms kasdien ženkliai mažinti sąnaudas padeda laiku įsidiegtos energetinio efektyvumo priemonės.

Pastatų valdytojai skaičiuoja sutaupytus tūkstančius eurų po šiuolaikiškų apšvietimo sistemų atnaujinimo. Prekybos įmonių atstovai lengviau atsikvėpia pagalvoję apie jau įvykdytą energetinių ir inžinerinių sistemų valdymo optimizavimą. Gamybininkai džiaugiasi laiku įdiegtomis saulės jėgainėmis, dažnio keitikliais ar moderniomis įrenginių valdymo sistemomis.

Sprendimų yra daug ir juos priimti visada tinkamas laikas, nes taupyti apsimokėjo vakar, apsimokės ir rytoj. Pažangios energijos klubo nariai žino, kaip tai padaryti ir savo patirtimi dalijasi Pažangios energijos klube, kurio nariais galite tapti ir Jūs. Kaip? Daugiau informacijos čia (nuoroda).