Idavang: nuolat domėtis energetinio efektyvumo sprendimais skatina ir socialinė atsakomybė

Idavang: nuolat domėtis energetinio efektyvumo sprendimais skatina ir socialinė atsakomybė

Kad energijos vartojimo efektyvumo didinimas – ne vien skambus šūkis įmonės viešiesiems ryšiams papuošti, savo pavyzdžiu gali patvirtinti Lietuvoje veiklą vykdanti viena didžiausių kiaulių augintojų Baltijos šalyse UAB „Idavang“. Bendrovė akcentuoja, kad jai svarbi ne tik finansinė nauda, bet ir socialinė atsakomybė.

Įmonėje siekiama ne tik matuoti energijos sąnaudas, bet ir taikomi jas mažinantys sprendimai: įdiegtas LED apšvietimas, bendradarbiaujant su „Lietuvos energijos“ grupės įmone „Lietuvos energijos tiekimas“ viename iš Idavang padalinių statoma saulės jėgainė, kitame sukurta monitoringo sistema, o įmonės darbuotojai skatinami konkuruoti, kuris biuras sutaupys daugiau elektros energijos.

„Idavang“ atstovų teigimu, domėtis energetinio efektyvumo sprendimais ir potencialiai dėmesio vertomis investicijomis į juos bendrovę nuolat skatina ir energetikai skiriamos nemažos išlaidos.

Dėl to „Idavang“ planuoja nenutraukti investicijų į energetinio efektyvumo stiprinimą ir toliau diegti energijos sąnaudas fiksuojančias priemones, kad turėtų galimybę matuoti visus sunaudojamus išteklius ir nuolatos tiksliai vertinti galimus optimizacijos taškus.

Įmonė teigia tam aktyviai bendraujanti su elektros tiekėjais, išmaniosios apskaitos sistemų kūrėjais ir diegėjais, bendrovės atstovai dalyvauja ESO rengiamose konferencijose, susijusiose parodose.