Duomenų bazė – dar vienas kanalas komunikuoti apie savo veiklą

Duomenų bazė – dar vienas kanalas komunikuoti apie savo veiklą

Apie ką galvoja verslo vadovai užklupus žaibiškai krizei? Jų galvose sukasi šimtai minčių, tačiau viena pirmųjų – kaštų mažinimas. Vienas efektyviausių ilgalaikio kaštų mažinimo būdų tiek gamyboje, tiek paslaugų ar prekybos versluose yra energijos resursų naudojimo optimizavimas. Resursų, be kurių neišsiverčia joks verslas.

Todėl dabar energetinį efektyvumą didinančių priemonių ir paslaugų tiekėjams kaip niekada svarbu būti matomiems ir lengvai pasiekiamiems.

Tam kuriama ESO Pažangios energijos klubo duomenų bazė, į kurią kviečiami jungtis energetinį efektyvumą didinančių priemonių ir paslaugų tiekėjai. Čia tapsite dar geriau matomi tiems, kam jūsų tikrai reikia, galėsite betarpiškai dirbti su klausimo svarbą suprantančiais ekspertais – tiek jau įsidiegusiais energetinio efektyvumo priemones, tiek norinčiais tai padaryti.

ESO Pažangios energijos klube jau suburta apie 170 įmonių, kurios investavo į energetinio efektyvumo priemones ir džiaugiasi jų nauda. Taip pat žinome, kad investuojantiems į šią sritį pirmą kartą kyla daugybė klausimų. Geriausiai ir išsamiausiai į visus juos gali atsakyti šių sprendimų ekspertai, tad mūsų tikslas – užtikrinti dialogą tarp specialistų: tarp sprendimų tiekėjų ir suteikiamos naudos gavėjų.

Tapkite matomi čia: https://pazangienergija.lt/duomenu-baze/50